פולין מאשרת את השתתפותה באירוויזיון 2022 כשמנכ"ל רשת הטלוויזיה הפולנית מצהיר שההכנות לתחרות יחלו כבר בסתיו הקרוב.

פולין אישרה את השתתפותה באירוויזיון 2022. מנכ"ל רשת הטלוויזיה הפולנית (TVP), יאצק קורסקי (Jacek Kurski), חשף את התוכניות לאיטליה בראיון ל- Jastrząb Post: "אנחנו עדיין לא יודעים כיצד השיר יבחר, אבל אנחנו רוצים להתחיל בהכנות בהקדם. הבעיה היא שעד כה נשלחו אלינו (ל- TVP) הצעות שלא היו לשביעות רצוננו".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו

קורסקי אינו שבע רצון מהתוצאות אליהן מגיעה פולין בשנים האחרונות ולכן הוא מעוניין שהנציג הפולני ייחשף בשלב מאוחר יותר (במהלך חודש מרץ) אבל שההכנות לתחרות תתחלנה כבר בסתיו הקרוב. לפי ההערות של קורסקי ניתן להסיק שקרוב לוודאי שלא יערך קדם אירוויזיון פולני ב- 2022 והשיר יבחר בבחירה פנימית.

פולין באירוויזיון 2021

"The Ride" (בעברית: "הנסיעה") הוא שם השיר שבוצע על ידי הזמר רפאל ברזוזובסקי (Rafał Brzozowski) שייצג את פולין באירוויזיון 2021 לאחר שנבחר בבחירה פנימית. הזמר הגיע רק למקום 14 בחצי הגמר עם 35 נקודות בלבד.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 24 של פולין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני בשנת הבכורה 1994 עם השיר "To nie ja!" בביצוע של אדיטה גורניאק (Edyta Górniak).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!