לוקה קרויסברגס, סולנית הוברפוניק לשעבר, סולקה באופן מפתיע מהלהקה לאחר שניתנה לה הזדמנות נוספת לייצג את בלגיה באירוויזיון. כעת חושפת לוקה מעט מהרגשות סביב העזיבה.

לוקה קרויסברגס (Luka Cruysberghs) הייתה הסולנית של להקת הוברפוניק (Hooverphonic) והייתה אמורה לייצג את בלגיה באירוויזיון 2020 עם השיר "Release me". למרות שכולם ציפו שהיא תהיה הסולנית גם בשיר שלהם לאירוויזיון 2021, בהוברפוניק החליטו אחרת והחזירו את הזמרת הוותיקה גייקה ארנרט (Geike Arnaert). לאחר ההכרזה לוקה לא הגיבה לסוגיה הזו. אולם בראיון שהיא קיימה לאחרונה לתוכנית Vlaanderen Herleeft של התחנה הפלמית VRT , לוקה חשפה את התחושות שלה כשנודע על הפסקת חברותה בלהקה באופן פתאומי.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לוקה הסבירה מה הייתה הסיבה לכך שהיא שתקה כל הזמן הזה לגבי חווית האירוויזיון של הלהקה. היא טוענת שזה היה יכול להשפיע באופן שלילי גם עליה וגם על הלהקה אם היא הייתה מדברת על הפרשה. היא כן הסכימה שהפרידה והפיטורין נעשו בצורה פתאומית ומפתיעה: "כן הייתה לנו פגישה. אבל באותו זמן הייתי בחופשה והכל תוכנן כבר מראש. זו הסיבה לכך שערכנו פגישת זום. הם רק הודיעו לי על הפיטורין. הייתי המומה. בגלל…. אני לא יודעת. לא הייתי ערוכה לכך".

כשהיא נשאלה מה בכל זאת הייתה הסיבה לכך שהם הוציאו אותה מהלהקה, לוקה ענתה שהסיבה לכך הייתה שגייקה רצתה לחזור. בנוגע לשתיקה שלה היא אמרה: "לא רציתי לעשות מזה יותר מידי רעש מאחר שחששתי שהם יחפשו להתנקם בי על כך. רכילות, כמו שרוב האנשים מחפשים לקרוא בעיתון".
"(הם לא אמרו לי לשתוק). זה היה יותר נשמע כמו: אף אחד לא ירצה לשמוע זמרת מתוסכלת לשעבר מלהקת הוברפוניק. וזו האמת. אף אחד לא ייתן לי יותר אהדה בגלל זה. אבל… הייתי מאוכזבת. אני לא יודעת אבל כשעובדים תקופה ארוכה עם אנשים אז נוצרים קשרים אישיים איתם. ובגלל זה הייתי בהלם". לוקה סיפרה שאחרי שנודע לה על פיטוריה היא קצת בכתה אבל לטענתה זה מאוד נורמלי.
קריירת הסולו של לוקה

ב- VRT נכתב ששנת 2021 עבור לוקה היא שנה שבה היא פותחת קריירה סולו חדשה אבל גם שנה של אנונימיות מוחלטת. לאחר שהוחלפה בגייקה, כל ההופעות והראיונות בתוכניות הטלוויזיה והרדיו הסתיימו באופן מפתיע.

מסתבר שבזמן שהוברפוניק פיטרו את לוקה, הם עבדו על אלבום חדש. לפי העיתון  Het Nieuwsblad דווח שכל השירים שהקליטה לוקה לאלבום הושלכו לפח.

לוקה עובדת על אלבום סולו חדש. לפי תמונות וקטעים שנחשפו מאולפן ההקלטות ולפי עדכון של לוקה, הסגנון של הסינגל הראשון יהיה לגמרי שונה מהסגנון של הלהקה. לכל מי שהאזין לתוכנית Vlaanderen Herleeft השיר נשמע בסגנון דאנס קליל.
בלגיה באירוויזיון 2021

להקת הוברפוניק (Hooverphonic), יחד עם הסולנית גייקה ארנרט, ייצגה את בלגיה באירוויזיון האחרון עם השיר "The Wrong Place" שנבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה הבלגית. בלגיה הגיעה באירוויזיון למקום ה- 19 בגמר הגדול עם 74 נקודות. זו הפעם הראשונה שבלגיה מצליחה לעלות לגמר התחרות מאז 2017.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: מחפשים צלם מגנטים? אנחנו כאן בשבילכם!