נראה כי הונגריה לא תשדר את תחרות אירוויזיון 2021. המשמעות? הונגריה לא תוכל להשתתף גם באירוויזיון 2022.

רשת הטלוויזיה ההונגרית לא תשדר ככל הנראה את תחרות האירוויזיון השנה, כך מתברר בעקבות פרסום לוח השידורים של רשת הטלוויזיה המקומית לשבועות הקרובים. זוהי אמנם אינה הפעם הראשונה בה הונגריה פורשת מן התחרות – המדינה פרשה מן התחרות גם בשנת 2010 עקב בעיות כלכליות, אך עם זאת, רשת הטלוויזיה המקומית שידרה את שני חצאי הגמר והגמר של התחרות באותה השנה, וחזרה לתחרות בשנת 2011.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
להימנעות של הונגריה מלשדר את התחרות יש השלכות ארוכות טווח על המדינה וזאת מכיוון שלפי חוקי תחרות האירוויזיון, מדינה שלא משדרת את התחרות, לא יכולה להשתתף ולהיות חלק מהתחרות בשנה שלאחר מכן. זאת אומרת שאם האירוויזיון אכן לא ישודר בהונגריה, המדינה לא תוכל להשתתף גם בתחרות של 2022.

הונגריה הודיעה על פרישתה מן מהתחרות עוד בשנת 2019 – לקראת אירוויזיון 2020, ועד היום לא קיבלנו סיבה רשמית מטעם רשת הטלוויזיה ההונגרית לפרישתם. ב- MTVA הוציאו הצהרה ובה נאמר כי הליך בחירת הנציג שלהם לאירוויזיון הוסב לתחרות למציאת כשרונות ברחבי הונגריה.

למעשה, אלו צעדים מפתיעים מאוד מצד המדינה המצליחה, שאוחזת באחד משיאי ההעפלה לגמר הטובים ביותר, בעוד הם העפילו לגמר בכל שנה מחדש בין השנים 2011-2018.
פרסומת: צילומי ניו בורן – בחרו בטובים ביותר

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!