נציג שוודיה לאירוויזיון 2021, טוסה, קיבל אישור לחזור לשיר לאחר שבוע שבו נדרש להימנע מביצוע חזרות לתחרות בשל ניתוח במיתרי קולו.
בתזמון מושלם, טוסה (Tusse), הנציג השוודי לתחרות, קיבל אור ירוק מרופאו לחזור ולשיר. טוסה הפסיק לשיר בשבוע האחרון לאחר ביצוע ניתוח קל שנועד לטפל במיתרי הקול. בהתאם לאותו ניתוח, טוסה נאלץ לקחת זמן למנוחה והחלמה, וכעת אישר לו רופאו לחזור לשיר ללא מגבלות. 

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
יש לציין שהחזרה הראשונה של שבדיה באירוויזיון תחל כבר בשבת הקרובה, ביום החזרות הראשון של התחרות. בשנים האחרונות היו מקרים בהם זמרים נעדרו מסבבי החזרות השונים. כך למשל סלבדור סובראל (Salvador Sobral) הפורטוגלי בשנת 2017, אשר את מקומו מילאה אחותו וכותבת השיר, לואיזה סובראל (Luisa Sobral). בשנת 2018, מיקולאש יוזף (Mikoláš Josef) הצ'כי נעדר מסבב החזרות השני, וזאת לאחר שנפצע בסבב החזרה הראשון של השיר כאשר ביצע "סלטה" שלא צלחה בלשון המעטה, ונאלץ לקבל טיפול בבית החולים. לשמחתו של טוסה, הוא לא יאלץ לפספס את סבב החזרות הראשון כאמור ויוכל לייצג את שוודיה כמתוכנן.

הזמר פרסם הצהרה בעמוד האינסטגרם שלו, בו הוא אמר : "אני חוזר! שבוע מנוחה מאחורי! סוף סוף! אני חש נהדר וביקרתי אצל רופאי, אשר אמר שאני יכול לדבר, לשיר ולהתנועע כרגיל שוב. אני מצפה לחזור לבמה שוב".
 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tusse (@tusseofc)

כפי שחשפנו בשבוע שעבר, טוסה פרסם שהוא אמור לעבור ניתוח קל במיתרי הקול. הזמר חווה קשיים עם הקול לאחר זכייתו במלודיפסטיבלן (Melodifestiavalen), הלא הוא הקדם השבדי המוכר.
שוודיה באירוויזיון 2021

"Voices" (בעברית: "קולות") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמר טוסה (Tusse) אשר ייצג את שוודיה בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 18 במאי, שם יתמודד מול נציגת ישראל – עדן אלנה, על אחד מ- 10 המקומות בגמר. השיר נכתב על ידי היוצרים: ג'וי דב (Joy Deb), לינאה דב (Linnea Deb), ג'ימי ג'וקר טורנפלדט (Jimmy "Joker" Thörnfeldt), אנדרז וורטוב (Anderz Wrethov). השיר כולו מבוצע בשפה האנגלית.

השיר מדורג בימים אלה במקום השישי בטבלאות ההימורים לקראת התחרות.

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של שוודיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים: 1974, 1984, 1991, 1999, 2012 ו- 2015. הזכייה השוודית האחרונה התרחשה בשנת 2015 עם השיר "Heroes" בביצוע של מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw).הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר


    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!