הימורים – אירוויזיון 2021: עדן אלנה משפרת את דירוגה בטבלאות ההימורים מאז חשיפת הגרסה החדשה. מלטה כובשת את המקום הראשון ושוויץ אחריה.
46 ימים לגמר הגדול של אירוויזיון 2021 ומסתמן שהשיר "Je Me Casse" בביצוע של דסטיני, שייצג את האי הים תיכוני מלטה, הוא הפייבוריט העיקרי לזכייה בתחרות. השיר המלטזי מוביל בראש טבלאות ההימורים כאשר השיר השוויצרי, "Tout l'univers" בביצוע של הזמר Gjon's Tears, מדורג במקום השני. אל המקום השלישי מטפס השיר הצרפתי, "Voilà", שעוד עשוי להפתיע את כולם.

נדגיש שמלטה הצטרפה לתחרות בדיוק לפני 50 שנים (אירוויזיון 1971) ומאז לא זכתה באירוויזיון אפילו פעם אחת. זכייתם האחרונה של שוויץ וצרפת, הפייבוריטיות לזכייה גם כן, הייתה לפני עשורים רבים: צרפת זכתה לאחרונה באירוויזיון 1977, לפני 44 שנים, ואילו שוויץ זכתה בפעם האחרונה באירוויזיון 1988, לפני 33 שנים. ראוי להזכיר שהאחרונה אשר הביאה לשוויץ את זכייתה באירוויזיון היא לא אחרת מאשר סלין דיון.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בשבועות האחרונים סן מרינו רושמת עלייה מהמקום ה- 12 למקום ה- 9, על רקע הדיווחים שהראפר האמריקאי פלו ריידה (Flo Rida) ילווה את הזמרת על בימת האירוויזיוןפולין מתרסקת ממקום 24 למקום 33, לטביה יורדת ממקום 27 למקום 32, גאורגיה יורדת משמעותית ממקום 28 למקום 36, דנמרק עולה ממקום 33 למקום 27, מקדוניה הצפונית עולה משמעותית ממקום 34 למקום 25 וספרד עולה ממקום 38 למקום 34. עיקר השינויים נובעים מפרסום סדר הופעת השירים בחצאי הגמר.
מה קורה עם ישראל?

מאז חשפה ישראל את הגרסה החדשה לשיר "Set Me Free", מטפסת עדן אלנה מהמקום ה- 26 למקום ה- 19! מדובר בעלייה משמעותית ומשמחת! כדי שישראל תצלח את שלב חצי הגמר ותעלה לגמר הגדול עליה להתברג באחד מעשרת המקומות הראשונים, ובשלב זה ישראל מדורגת במקום ה- 10 מתוך 16 המדינות אשר מתמודדות בחצי הגמר הראשון. גם כאן נרשמת עליה שכן ישראל דורגה בשבועות האחרונים במקום ה- 13 בחצי הגמר הראשון.

על פי ההימורים ישראל לראשונה מבטיחה את מקומה בגמר, אך מדובר במיקום גבולי מאוד ולכן עיננו נשואות לביצוע החי של עדן על בימת האירוויזיון. ככל שהביצוע הישראלי יהיה טוב יותר ומפתיע יותר כך גדלים סיכויינו לעלות לגמר ולכן העבודה העיקרית מוטלת כעת על טלי אשכולי, משה קפטן ומור חממי שדואגים שהביצוע של עדן יהיה הטוב ביותר שניתן.ישראל תתמודד בחצי הגמר הראשון שיתקיים ב- 18 במאי מול 15 מדינות נוספות בתקווה להתברג בעשרת המקומות הראשונים כדי להעפיל לגמר. הגמר הגדול של אירוויזיון 2021 יתקיים ב- 22 במאי.

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!