חברי Hooverphonic חשפו כי השיר שתבצע הלהקה מוכן וכי השיר ייחשף במהלך חודש פברואר. השיר הבלגי צפוי להיות בסגנון וינטג' בשילוב של כלי מיתר, סגנון המאפיין את הלהקה.


 

הרכב Hooverphonic חשפו לאתר האירוויזיון הבלגי – Songfestival.be כי השיר אשר יבוצע באירוויזיון 2020 מוכן לאחר שסיימו את כל שלבי הפקתו. חברי הלהקה סירבו לחשוף את שמו של השיר אך כן דיווחו כי השיר ישוחרר במהלך חודש פברואר. Hooverphonic היו למבצעים הראשונים שנבחרו להשתתף באירוויזיון 2020. שמם נחשף כבר בתחילת חודש אוקטובר.
בחודש אוקטובר אמר חבר ההרכב, אלכס קאלייר (Alex Callier), במהלך תכנית טלוויזיה בבלגיה את הדברים הבאים: "אנחנו צריכים להגיע לקהל מאוד ברור, שאוהב מוסיקה מסחרית אך גם אלטרנטיבית. זה אתגר, אני חייב להודות. אבל כבר הוכחנו שהשירים שלנו יכולים להתנגן בכל תחנות הרדיו"

לראיון לאתר Wiwibloggs.com אמר אלכס: "עבורי יכלו להיות שתי אפשרויות: או שניצור שיר מאוד אמוציונלי, שיגרום לאנשים להצטמרר, או שזה יהיה שיר מאוד אנרגטי, משהו 'לפנים'… אנחנו רצינו לעשות משהו מאוד וינטג' בסגנון של Hooverphonic בשילוש של כלי מיתר. אין דרך אחרת".
כל מה שחשוב לדעת על Hooverphonic לקראת אירוויזיון 2020:

הוברפוניק – Hooverphonic

הלהקה הוברפוניק (Hooverphonic) הוקמה בשנת 1995 על ידי אלכס קאלייר (Alex Callier) אשר משמש כמפיק המוסיקלי וריימונד גירטס (Raymond Geerts) הגיטריסט. במהלך השנים הוחלפו זמרות מובילות רבות, וכעת הזמרת המובילה היא לוקה קרויסברגס (Luka Cruysberghs), בת ה- 18, אשר זכתה ב- The Voice הפלמי בשנת 2017. אלכס פגש לראשונה בלוקה כאשר שימש כשופט ב- The Voice ובהמשך הפך למנטור של הזמרת לאורך העונה בה זכתה.
הלהקה זכתה להכרה בינלאומית כאשר הוציאה את השיר "Mad About You" בשנת 2000. מאז הלהקה הוציאה עשרות שירים והמשיכה לשמור על הצלחה גדולה בבלגיה.

ללהקת Hooverphonic קהל מעריצים גדול בכל העולם. הלהקה ערכה מספר פעמים סיבוב הופעות בארה"ב ובאירופה, וגם כעת הם נמצאים במהלך סיבוב הופעות בינלאומי אשר כולל את צ'כיה, פולין, רומניה, בולגריה, הונגריה, סלובקיה ויוון. למרות שהדבר לא מצויין באתר הרשמי של הלהקה, הוברפוניק צפויים להופיע גם בישראל ב- 16 בדצמבר במועדון הבארבי בתל אביב. לא ברור מדוע ההופעה לא מצויינת באתר הרשמי, יתכן בשל מחאות של גורמי ב- BDS, אך בכל מקרה, מי שתכנן להגיע להופעה הקרובה בתל אביב – כדאי שיזדרז להזמין כרטיסים.
את סיבוב ההופעות הנוכחי תסיים הלהקה עם כ- 20 הופעות בבלגיה. סיבוב ההופעות צפוי להסתיים בסוף מרץ 2020 – בדיוק בזמן כדי להתחיל להתכונן לקראת אירוויזיון 2020.

הוברפוניק והאירוויזיון

לאלכס קאלייר קשר גם עם האירוויזיון. המפיק וכותב השירים כתב לסנק (Sennek) את השיר "A Matter Of Time" אשר השתתף באירוויזיון 2018 אך לא הצליח לעלות לגמר.

לוקה קרויסברגס סיפרה כי ניסתה להתמודד בקדם אירוויזיון הבלגי לקראת האירוויזיון לילדים בשנת 2012, אך לא הצליחה להיבחר לקדם.

 

זו תיהיה ההשתתפות ה- 62 של בלגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה עד היום הוא המקום הראשון אשר זכתה בו פעם אחת בלבד – בשנת 1986.


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: חוגגים בקרוב אירוע? מחפשים צלם? צילום אירועים בצפון זה LaVie Photography!